top of page

Par mums

Kompānija „JK Consulting Group” tika dibināta 2013.gadā un jau pierādījusi sevi kā uzticāmu Partneri ārpakalpojumu jomā. Mūsu mērķis ir vienuviet, pēc iespējas atrāk un precīzāk piemeklēt klienta prasībām atbilstošu risinājumu gramatvedībā, jurispridencē, uzņēmumu vadības, budžeta izstrādes un nodokļu optimizācijas jomās. Atbildība, precizitāte un godprātīgums – ir mūsu sniegto pakalpojumu  pamatprincipi. Mēs strādājam ar klientiem kā ar Partneriem, kļūtam par svarīgu viņu biznesa daļu, jo uzticams Partneris ir viens no visvērtīgākajiem uzņēmuma aktīviem.

Mūsu darbības politika ir vērsta uz to, lai veicinātu klientu izaugsmi, vienlaicīgi augot arī pašiem. Apmierināti klienti mums rada pārliecību, ka strādājam pareizā virzienā. Mēs vēlamies, lai mūsu klienti nāktu un paliktu ar mums, tāpēc esam vienmēr atverti dialogam. Mēs nedodam solījumus, kurus nespējam pildīt – un mēs pildam tos.

Mūsu darbinieki ir kompānijas panākumu atslēga. Mūsu komanda veidojas kopš 2002 gada, tās dažādu jomu speciālistiem cieši strādājot, kāmēr 2013.gadā rādies ideja izveidot mūsdienīgo konkurētspējīgo kompāniju „JK Consulting Group”.  

Esam lepni par mūsu darbinieku profesionalitāti, par personisko un draudzīgo, sadarbībai atvērto pieeju attiecībās ar klientu. Tā, kā visiem mūsu darbiniekiem ir liela darba pieredze, augsta kvalifikācija un gūti zināmi panākumi reālajā sektorā, tas mums sniedz iespēju precīzi izprāst klientu vajadzības, palīdzēt viņiem paaugstināt darba ražīgumu un mazināt riskus.  

Kompānijā „JK Consulting Group” liela nozīme ir piešķirta kompānijas ilgtermiņa attīstībai. Mēs apzīnāmies, ka mūsu panākumi ir atkarīgi no mūsu spējas vēl ilgi nākotnē darboties kā cienījamam un uzticamam uzņēmumam.

bottom of page